PŮJČKA VIASMS

Půjčka ViaSMS je flexibilní půjčka na splátky, která se přizpůsobí vašim potřebám. Navíc na prvních 30 dní bez poplatku. Peníze jsou zasílány ihned po schválení.

N
flexibilní půjčka na splátky
N

Prvních 30 dní bez poplatku

N

Peníze ihned po schválení

PŮJČKA VIASMS – DETAILNÍ INFORMACE

Půjčka ViaSMS

Výše půjčky

1 000 - 60 000 Kč

Splatnost

flexibilní

Rychlost vyřízení

do 15 minut

Způsob poukázání

převodem

První půjčka zdarma

ano

Půjčka pro nezaměstnané

ne

Minimální příjem

ne

Potvrzení o příjmu

sporadicky

Kontrola registru

sporadicky

Nutná registrace

ano

Bezúčelová půjčka

ano

RPSN

od 93%

Předčasné splácení

ano

Vyřízení online

ano

Poplatek za poskytnutí

u opakovaných

Občanství

ČR

Nutnost bankovního účtu

ano

Věková hranice

25 – 65

*Jednotlivé údaje o půjčce jsou aktuální k datu 1. 1. 2020. Pujckosvet.cz není zprostředkovatelem ani poskytovatelem žádného z výše finančních produktů a ani tyto půjčky nenabízí. 

ČASTÉ DOTAZY K PŮJČCE VIASMS

Připravili jsme si pro Vás sekci otázek a odpovědí, na které se nejvíce ohledně půjčky ViaSMS ptáte.

invisible
Jaké jsou výhody flexibilního úvěru?
  • První měsíc zcela bez úroků;
  • Flexibilní podmínky splácení – Úvěru můžete splatit kdykoliv okamžitě nebo hradit pouze minimální splátku každý měsíc;
  • Malá minimální platba, pouze 3% jistiny úvěru plus úroky;
  • Možnost získání a výběru dodatečné částky, i když ještě nebyl splacen předchozí úvěr
Kolik stojí flexibilní úvěr?
  • Poskytnutí úvěru a převod peněz: 0 Kč
  • Úrok z úvěru: od 0,43% za den
Kolik si můžete půjčit?

Výše úvěru závisí na vaší platební schopnosti a úvěrové historii. Minimální výše půjčky jsou 1 000 Kč a maximální částka je 60 000 Kč.
Po prvních splátkách získáte možnost dodatečných výběrů a případné navýšení úvěrového rámce. Měsíční splátka začíná od 500 Kč.

Jak dlouho trvá schvalování úvěru?

Rozhodnutí o poskytnutí úvěru vám zašleme během několika minut do textové zprávy na vaše mobilní číslo a e-mail.

Jak je hodnocena moje bonita?

Pro posouzení bonity (úvěruschopnosti) klienta využíváme externí databáze, další informace získáváme od společností, které shromažďují údaje o zpoždění plateb fyzických osob. Při vyhodnocování zohledňujeme také informace obsažené v naší databázi.

PŘEHLED DŮLEŽITÝCH DOKUMENTŮ K PŮJČCE

Přinášíme Vám seznam důležitých dokumentů, které by Vás mohli u půjčky ViaSMS zajímat.

JAKÉ DRUHY PŮJČEK VÁS NEJVÍCE ZAJÍMAJÍ?

NEBANKOVNÍ PŮJČKY

BANKOVNÍ PŮJČKY

PŮJČKA IHNED NA ÚČET

BEZ DOLOŽENÍ PŘÍJMU

MALÉ POVÍDÁNÍ O PŮJČCE VIASMS

ViaSMS se změnila na flexibilní půjčky na splátky. Flexibilní půjčka na splátky se přizpůsobí vašim potřebám. Splátky můžete hradit dle svých potřeb – splatíte vše najednou nebo jen minimální měsíční splátkou od 500 Kč (3% jistiny + úroky). Pokud o úvěr ViaSMS žádáte poprvé, je potřeba provést registraci. V několika krocích zadáte své osobní údaje, poté Vám bude ověřeno vaše telefonní číslo a bankovní účet. Půjčit si můžete až 60 000 Kč. První půjčku až 16 000 Kč můžete mít s úrokem 0% (bezúročné období půjčky se vztahuje na první 30 dní od poskytnutí úvěru a na dodatečnou částku úvěru vydanou do 30 dnů ode dne vystavení). Samotné požádání o půjčku je velice snadné – použijte kalkulačku úvěru, zvolte požadovanou částku a požádejte o úvěr. V kalkulačce ViaSMS zároveň vidíte, pro jakou částku je platný úrok 0%.

ViaSMS je známý poskytovatel nebankovních půjček. Tato nadnárodní společnost má své kanceláře v zemích po celé Evropě, např. ve střední Evropě (Česká republika, Polsko a brzy Slovensko), v Pobaltí (Litva, Lotyšsko) a nově ve Švédsku. Svou pobočku v České republice otevřela v roce 2010, a v lednu 2011 začala poskytovat krátkodobé úvěry. Výhodou půjček společnosti Via SMS je rychlost jejich vyřízení.

Vše navíc vyřídite zcela online. Jedná se o spotřebitelský úvěr ke kterému není potřeba zástava, ani vyžadován ručitel. Úvěr lze získat, pokud nejste v prodlení. Nesplacený úvěr u jiné úvěrující instituce není překážkou pro získání půjčky ViaSMS, pokud jste schopni vše splácet. Jednou za měsíc Vám bude zaslán e-mail s vyúčtováním, ve kterém bude uvedena částka pro úplné splacení úvěru a minimální splátka, spolu s termínem splatnosti. Částku je nutné převést na bankovní účet tak, aby byla započtena nejpozději v den splatnosti.

REPREZENTATIVNÍ PŘÍKLAD

Reprezentativní příklad splácení úvěru ve výši 8 000 Kč po dobu 12 měsíců: Měsíční poplatek za vedení úvěru 0 Kč, jednorázový poplatek za sjednání úvěru 0 Kč, roční úroková sazba 264%, RPSN 854.7%. První splátka 1 414 Kč, další měsíc splátka 1 941 Kč, atd. Celková částka splatná spotřebitelem po 12 měsících činí 19 829 Kč, z čehož 2 452 Kč je amortizace, 17 377 Kč úroky a 5 548 Kč je zbývající jistina. Minimální měsíční splátka se skládá z 3% jistiny a úroků 22% p.m. – vždy však minimálně 500 Kč.
Reprezentativní příklad