PŮJČKA CREDITON

Půjčka CreditOn nabízí nebankovní krátkodobé půjčky, půjčky na splátky a dlouhodobé půjčky jednoduše online. Navíc bez ručitele a peníze využijete na cokoliv. Díky technologii budete mít peníze již pár minut po schválení.

N

půjčka na cokoliv

N

půjčka bez ručitele

N

flexibilní datum a výše zápůjčky

PŮJČKA CREDITON – DETAILNÍ INFORMACE

Půjčka CreditOn

Výše půjčky

1 000 - 20 000 Kč

Splatnost

1 - 30 dní

Rychlost vyřízení

do 30 minut

Způsob poukázání

převodem

První půjčka zdarma

ano (až 5 000 Kč)

Půjčka pro nezaměstnané

ano

Minimální příjem

6 000 Kč

Potvrzení o příjmu

ne

Kontrola registru

ano

Nutná registrace

ano

Bezúčelová půjčka

ano

RPSN

0% při první půjčce

Předčasné splácení

ano

Vyřízení online

ano

Poplatek za poskytnutí

ne

Občanství

ČR

Nutnost bankovního účtu

ano

Věková hranice

18 – 75

*Jednotlivé údaje o půjčce jsou aktuální k datu 9. 4. 2020. Pujckosvet.cz není zprostředkovatelem ani poskytovatelem žádného z výše finančních produktů a ani tyto půjčky nenabízí. 

ČASTÉ DOTAZY K PŮJČCE CREDITON

Připravili jsme si pro Vás sekci otázek a odpovědí, na které se nejvíce ohledně půjčky CreditOn ptáte.

invisible
Jak získat rychlou půjčku?

Získat rychlou půjčku CreditOn je velmi jednoduché a snadné. O půjčku CreditOn můžete požádat na webu prostřednictvím online formuláře nebo na zákaznické lince 222 200 523, a to od pondělí do pátku od 8 do 18 hod. Po schválení půjčky peníze na svém účtu do 15 minut!

Jaké půjčky CreditOn nabízí?

CreditOn nabízí krátkodobé půjčky do výplaty, ale také půjčky na splátky a dlouhodobé půjčky. 

Jak splatit CreditOn půjčku

Půjčujte si zodpovědně a pečlivě si spočítejte, jakou částku jste schopni splácet. Krátkodobé půjčky CreditOn.cz jsou jednoduché, rychlé a 100% transparentní. O tom, že se blíží čas splacení rychlé půjčky, budete informováni pomocí SMS a e-mailu. Veškeré informace o vaší půjčce můžete také kdykoliv jednoduše zkontrolovat ve svém uživatelském profilu na webu CreditOn.cz

Platbu pro splacení vaší rychlé půjčky můžete provést v nejbližší bance, na poště nebo přes elektronické bankovnictví. Jako variabilní symbol uvádějte vždy své rodné číslo, bez tohoto údaje nebudeme schopni platbu dohledat.

Jaké doklady pro získání půjčky potřebujete?

K získání půjčky si společnost CreditOn vyžádá doklady v závislosti na druhu Vašeho příjmu – Požadované doklady.

Můžete požádat o půjčku, pokud jste v zahraničí?

Bohužel, takové půjčky CreditOn neposkytuje. Jsou k dispozici pouze v případě, že se již trvale zdržujete v České republice.

PŘEHLED DŮLEŽITÝCH DOKUMENTŮ K PŮJČCE

Přinášíme Vám seznam důležitých dokumentů, které by Vás mohli u půjčky CreditOn zajímat.

JAKÉ DRUHY PŮJČEK VÁS NEJVÍCE ZAJÍMAJÍ?

NEBANKOVNÍ PŮJČKY

BANKOVNÍ PŮJČKY

PŮJČKA IHNED NA ÚČET

BEZ DOLOŽENÍ PŘÍJMU

MALÉ POVÍDÁNÍ O PŮJČCE CREDITON

CreditOn nabízí krátkodobé půjčky do výplaty, půjčky na splátky a dlouhodobé půjčky. CreditOn.cz je součástí mezinárodní obchodní společnosti CreditOn. Centrála společnosti sídlí v lotyšské Rize, kde služby v oblasti půjček s důvěrou využilo již více než 16 000 klientů. Zájemcům o online půjčky nabízí přehledné, transparentní a výhodné podmínky, se kterými si můžete půjčku vyřídit už během 30 minut. Díky tomu můžete své finanční problémy řešit beze všech odkladů a z pohodlí vašeho domova bez nutnosti chodit do velké banky, pro které nejste zajímavým klientem. Společnost CreditOn se také řídí zodpovědným půjčováním. Půjčuje pouze těm klientům, kteří mají doložitelný měsíční příjem. Pokud není ověření možné ihned, schvalovací proces se tím automaticky prodlužuje. CreditOn.cz přistupuje ke každému klientovi férově, půjčku získáte v nejkratší možné době.

CreditOn využívá pro své online půjčky ověřené technologické řešení. To automaticky koordinuje postupy a poskytuje internetové půjčky okamžitě a přesně. Díky tomu můžete mít svoje peníze rychle a bez zdlouhavé administrativy.

Pro získání rychlé půjčky stačí jen vyplnit žádost o půjčku na webových stránkách CreditOn. Kde můžete také využít přehlednou kalkulačku splátek. Vše tak vyřídíte rychle a z pohodlí domova. Online půjčky CreditOn jsou maximálně komfortní. Zároveň je proces jejich získání je 100% diskrétní. Při využití půjčky od CreditOn získáte přístup ke svému uživatelskému profilu, zároveň máte možnost kontaktovat operátory a dostávat automatické e-mailové připomenutí k platbám. Můžete si rovněž nechat zasílat informace o výhodných nabídkách. Všechny důležité informace se dozvíte ještě před tím, než požádáte o půjčku. Podmínky poskytnutí půjčky ve svém plném znění Vám budou nabídnuty k přečtení ještě před samotným odesláním formuláře se žádostí.

REPREZENTATIVNÍ PŘÍKLAD

Při výši úvěru 1500 Kč, výši platby 1500 Kč, počtu splátek 1 a lhůtě splatnosti 3 je úrok při splnění podmínek první půjčky 0 % p. m., maximální RPSN 0 %, celková částka splatná spotřebitelem 1654 Kč. Poplatek za odložení termínu splatnosti o 14 dnů: 365 Kč. V případě opakované půjčky je výše splátky 1654 Kč, úrok 104.09 % p.a., maximální RPSN 14589721 % a celková částka splatná spotřebitelem činí 1654 Kč. Poplatek za odložení termínu splatnosti o 14 dnů: 365 Kč. Creamfinance Czech s.r.o. si vyhrazuje právo na posouzení úvěrové žádosti. Nejedná se o návrh na uzavření půjčky či veřejnou nabídku a platí při splnění podmínek Creamfinance Czech s.r.o.
Reprezentativní příklad