PŮJČKA CREDIT PORTAL

Půjčka Credit Portal je oblíbená online půjčka na cokoliv. Peníze můžete mít již tentýž den na svém účtu. Vše bez zbytečných průtahů a skrytých poplatků.
N
půjčka bez ručení
N

rychlé vyřízení vaší žádosti

N
jednoduchá smlouva

PŮJČKA CREDIT PORTAL – DETAILNÍ INFORMACE

Půjčka Creditportal

Půjčka Credit Portal

Výše půjčky

500 - 30 000 Kč

Splatnost

5 - 30 dní

Rychlost vyřízení

do několika minut

Způsob poukázání

převod, na čerpacích stanicích

První půjčka zdarma

ne

Půjčka pro nezaměstnané

ne

Minimální příjem

5 001 Kč

Potvrzení o příjmu

ano

Kontrola registru

ano

Nutná registrace

ano

Bezúčelová půjčka

ano

RPSN

dle parametrů půjčky

Předčasné splácení

ano

Vyřízení online

ano

Poplatek za poskytnutí

ano

Občanství

ČR

Nutnost bankovního účtu

ano

Věková hranice

od 18 let

*Jednotlivé údaje o půjčce jsou aktuální k datu 14. 10. 2020. Pujckosvet.cz není zprostředkovatelem ani poskytovatelem žádného z výše finančních produktů a ani tyto půjčky nenabízí. 

ČASTÉ DOTAZY K PŮJČCE CREDIT PORTAL

Připravili jsme si pro Vás sekci otázek a odpovědí, na které se nejvíce ohledně půjčky Credit Portal ptáte.

invisible
Jaké spotřebitelské úvěry Credit Portal poskytuje?
Všechny poskytované spotřebitelské úvěry jsou úvěry nezajištěné a bezúčelové.
Můžete si vzít více půjček najednou?
U společnosti CreditPortal je možné mít jen jednu aktivní půjčku. Jakmile půjčku řádně a včas splatíte, bude Vám navýšen limit až na 30 000 Kč.
Mohou mít půjčku i ženy na mateřské nebo invalidní důchodci?
Ano, společnost CreditPortal poskytuje krátkodobé úvěry i matkám na mateřské dovolené a důchodcům. Je však nezbytné, aby klient měl vždy zajištěn pravidelný příjem.
Jak funguje proces schvalování žádosti o půjčku?
Je to jednoduché, nejdříve vyberete o jak vysokou půjčku a na jak dlouho máte zájem. Následně vyberete produkt a vyplníte pravdivě celý Vám zobrazený formulář. Pročtete si personalizované smluvní podmínky, se kterými se musíte pečlivě seznámit a pokud s nimi souhlasíte, stvrdit tak zatrhnutím příslušného pole. Celou žádost následně potvrdíte náhodně vygenerovaných SMS kódem, který Vám byl zaslán na Vámi zadané telefonní číslo. Vaše žádost je tak odeslána, o čemž budete informován/a pomocí emailu nebo SMS zprávy. Systém následně prověří integritu Vámi zadaných údajů, Credit Portal ověří vaše dluhy pomocí vybraných registrů dlužníků a požádá Vás o doložení vašich příjmů a vašeho občanského průkazu, pokud ho ještě nemáme v naší databázi. Informace z vámi doložených dokumentů jsou následně zadány do systému, který je vyhodnotí a vaši žádost buď zamítne, nebo navrhne jinou sumu úvěru, nebo úvěr schválí. Buďte ale prosím také u svého telefonu. Operátoři často potřebují zjistit dodatečné informace, něco si potvrdit.
Můžete svůj spotřebitelský úvěr splatit dříve?

Ano, můžete. V den, kdy chcete splácet, pokud je tento den před datem Vaší původně nastavené splatnosti, se prosím podívejte na svůj klientský profil na stránkách www.crediportal.cz, zde najdete přesnou sumu, která by daný den měla přijít na některý z bankovních účtů společnosti Credit Portal, aby byla půjčka uhrazena a ukončena. Za předčasné splacení neplatíte žádný dodatečný poplatek navíc.

PŘEHLED DŮLEŽITÝCH DOKUMENTŮ K PŮJČCE

Přinášíme Vám seznam důležitých dokumentů, které by Vás mohli u půjčky Credit Portal zajímat.

JAKÉ DRUHY PŮJČEK VÁS NEJVÍCE ZAJÍMAJÍ?

NEBANKOVNÍ PŮJČKY

BANKOVNÍ PŮJČKY

PŮJČKA IHNED NA ÚČET

BEZ DOLOŽENÍ PŘÍJMU

MALÉ POVÍDÁNÍ O PŮJČCE CREDIT PORTAL

Společnost Creditportal poskytuje rychlé online půjčky bez zbytečných průtahů a skrytých poplatků. Vše vyřídíte online, peníze můžete mít v den schválení žádosti. Dále nabízí slevy za včasné splácení a extra slevy pro stávající klienty. Creditportal si zakládá na rychlém a přímočarém vyřízení žádosti, osobním přístupu, důvěryhodnosti, férovosti a profesionálním klientském servisu.

Společnost nabízí bezhotovostní rychlou půjčku na účet Credit 30, ale také například půjčku Credit 365, kde půjčka do 60.000 Kč splatná až ve 12 měsíčních splátkách. Tato půjčka nabízí finanční odměny pro klienty za kvalitní splácení každé tři měsíce.

PŮJČUJETE SI POPRVÉ?

Vyberte si libovolnou částku a zvolte si dobu splácení. Následně potvrďte tlačítkem “CHCI PŮJČIT”. Zde vyplňte všechna osobní data, vč. informací o zdroji Vašeho příjmu, kontaktní osoby. Potvrďte také veškerou smluvní dokumentaci a potvrďte tlačítkem “ODESLAT ŽÁDOST”. Na Váš mobilní telefon přijde SMS zpráva s přihlašovacím kódem, ten vyplníte do kolonky a potvrďte tlačítkem “DOKONČIT”.

Do několika minut po schválení půjčky budou pro Vás připraveny peníze.

REPREZENTATIVNÍ PŘÍKLAD

Na kalkulačce Credit Portal si nastavíte typ, výši půjčky a dobu splácení. Ihned vidíte, kolik budete splácet, kolik zaplatíte celkem, kolik činí úrok a jaká je výše RPSN (roční procentní sazba nákladů, která vyjadřuje, kolik za půjčku zaplatíte celkem, včetně všech poplatků). Podle toho se rozhodnete a případně můžete o půjčku rovnou požádat.

Reprezentativní příklad