PŮJČKA COOL CREDIT

Půjčka COOL CREDIT je oblíbená česká půjčka s rychlým sjednáním a skvělým hodnocením zákazníků. Díky automatizovanému procesu půjčku vyřídíte již za 5 minut. Peníze můžete využít na cokoliv.

N

vyřízení již do 5 minut

N

skvělé hodnocení zákazníků

N

sjednání i o víkendu

PŮJČKA COOL CREDIT – DETAILNÍ INFORMACE

Půjčka COOL CREDIT

Výše půjčky

1 000 - 20 000 Kč

Splatnost

5 - 30 dní

Rychlost vyřízení

do 5 minut

Způsob poukázání

převodem

Půjčka pro nezaměstnané

ano

Minimální příjem

splátka max. 1/3 z příjmu

Potvrzení o příjmu

sporadicky

Kontrola registru

ano

Nutná registrace

ano

Bezúčelová půjčka

ano

Předčasné splácení

ano

Poplatek za poskytnutí

jen úroky

Občanství

ČR

Nutnost bankovního účtu

ano

Věková hranice

21+

*Jednotlivé údaje o půjčce jsou aktuální k datu 1. 2. 2020. Pujckosvet.cz není zprostředkovatelem ani poskytovatelem žádného z výše finančních produktů a ani tyto půjčky nenabízí.

ČASTÉ DOTAZY K PŮJČCE COOL CREDIT

Připravili jsme si pro Vás sekci otázek a odpovědí, na které se nejvíce ohledně půjčky COOL CREDIT ptáte.

invisible
Jaké doklady je třeba doložit pro získání půjčky?

Budete potřebovat kopii občanského průkazu, kterou zašlete na určenou e-mailovou adresu, a zároveň 2 poslední výplatní pásky nebo výpis z bankovního účtu. Pokud jste OSVČ, budete potřebovat daňové přiznání za poslední uzavřené období. U důchodců se ověřuje důchodový výměr, u matek na mateřské dovolené doklad o peněžité pomoci v mateřství nebo rodičovské dovolené.

Můžete získat úvěr i když Vás jinde neschválili?

Ano, můžete. Schvalovací proces Vám dává šanci na úvěr i v případě, když Vás tradiční finanční instituce odmítnou. Nicméně i COOL CREDIT při schvalování půjčky zvažuje, zda jste úvěr schopni splatit. Chrání tím obě strany – sebe i Vás. Pokud víte, že máte v současné době problém se splácením svých závazků, tak si nepůjčujte.

V COOL CREDIT jsou zastánci politiky zodpovědného půjčování. Pokud žádost kvůli přílišné zadluženosti odmítnou, tak se na COOL CREDIT můžete s důvěrou obrátit kdykoli v budoucnu, až splatíte své předchozí úvěry. COOL CREDIT také využít jejich  Poradny zodpovědného půjčování.

Co udělat, když nemůžete splatit úvěr v uvedeném termínu?

Pokud se Vám tato situace stane, tak můžete prodloužit dobu splatnosti o 7, 15 či dokonce 30 dní.

Jakým způsobem můžete půjčku splatit?

Splátku zaplaťte nejpozději v den její splatnosti převodem na účet v jedné z finančních institucí uvedených v horní liště v kolonce Jak splatit. Při provádění platby dbejte na správnost čísla účtu a variabilního symbolu. Variabilní číslo je vždy Vaše rodné číslo.

Můžete půjčku splatit předčasně?

Ano, zaplatíte přesně Vámi půjčenou částku s úroky. Žádná přirážka za předčasně splacenou půjčku Vás nepřekvapí.

PŘEHLED DŮLEŽITÝCH DOKUMENTŮ K PŮJČCE

Přinášíme Vám seznam důležitých dokumentů, které by Vás mohli u půjčky COOL CREDIT zajímat.

JAKÉ DRUHY PŮJČEK VÁS NEJVÍCE ZAJÍMAJÍ?

NEBANKOVNÍ PŮJČKY

BANKOVNÍ PŮJČKY

PŮJČKA IHNED NA ÚČET

BEZ DOLOŽENÍ PŘÍJMU

MALÉ POVÍDÁNÍ O PŮJČCE COOL CREDIT

COOL CREDIT je ryze česká nebankovní společnost, která působí na trhu již od roku 2013. COOL CREDIT využívá nejmodernější technologie zaručující nejen bezpečnost uchovávání dat, ale i odesílání financí na bankovní účet klienta ve velmi krátkém čase. Společnost COOL CREDIT má také od roku 2018 licenci od České národni banky.

Jako jedna z mála tak má oprávnění poskytovat spotřebitelské úvěry. Tato skutečnost je velice důležitá a při výběru nebankovní půjčky by to měl být jeden z hlavních parametrů pro výběr poskytovatele půjčky. Nicméně tato nebankovní půjčka má ještě řadu výhod, jako jsou například skvělé hodnocení uživatelů, půjčování o víkendu či rychlé vyřízení již do 5 minut.

COOL CREDIT přistupuje ke každému klientovi zcela individuálně s ohledem na jeho potřeby. Je si vědoma toho, že půjčka může leccos napravit, ale při nerozvážném půjčování může problémy ještě prohloubit. Proto je každá finanční situace klienta pečlivě posuzována. Pokud je Vaše půjčka nakonec zamítnuta, je to z důvodu ochrany nejen věřitele ale i samotného klienta.

Na našem blogu pujckosvet.cz jsme také sepsali zajímavý článek o nutnosti Vaší půjčky. Na stránkách coolcredit.cz naleznete veškeré informace a navíc velice přehlednou kalkulačku samotné půjčky. Jedna ze zajímavosti je, že kalkulačka ukazuje aktuální čas, kdy můžete mít peníze již na svém účtu.

REPREZENTATIVNÍ PŘÍKLAD

Minimální doba splácení 30 dní a maximální doba splácení 90 dní. Max. RPSN: 10572%. Příklad půjčky: 9 000 Kč na dobu splatnosti 90 dní, pevná zápůjční úroková sazba 0% ročně, RPSN 1 791 %, výše měsíční splátky 4 800 Kč. Celková částka splatná je 14 400 Kč. Příklad půjčky: 1 000 Kč na dobu splatnosti 30 dní, RPSN 2 969 %. Celková částka splatná je 1325 Kč. Při uzavření smlouvy je klientem zasílána 1 Kč pro identifikaci. Tento příklad platí pouze pro produkt bez prodloužení doby splatnosti a při řádném splacení.
Reprezentativní příklad