BANKOVNÍ PŮJČKY S RYCHLÝM SJEDNÁNÍM

Přinášíme Vám velký přehled a inzerci pro bankovní půjčky od 5 000 Kč až do 800 000 Kč.

BANKOVNÍ PŮJČKY

Půjčka Česká spořitelna

Výše půjčky

20 000 - 800 000 Kč

Splatnost

12 - 120 měsíců

Rychlost vyřízení

do 15 minut

Půjčka Equa bank

Výše půjčky

5 000 - 700 000 Kč

Splatnost

3 - 120 měsíců

Rychlost vyřízení

do 15 minut

Půjčka Moneta

Výše půjčky

20 000 - 800 000 Kč

Splatnost

24 - 120 měsíců

Rychlost vyřízení

do 45 minut

*Řazení půjček je zcela náhodné, jednotlivé parametry jsou aktuální k datu 5. 6. 2018. Výše půjčky, RPSN a splatnost je závislá na parametrech půjčky. Po rozkliknutí jednotlivé půjčky se dozvíte detailní informace o konkrétní půjčce daného poskytovatele. Pujckosvet.cz není zprostředkovatelem ani poskytovatelem žádného z výše finančních produktů a ani tyto půjčky nenabízí.

KOMPLETNÍ PŘEHLED VŠECH DŮLEŽITÝCH PARAMETRŮ

U jednotlivých poskytovatelů naleznete důležité parametry, které Vás u bankovních půjček nejvíce zajímají.

N

minimální a maximální výše půjčky

N

doba splatnosti půjčky

N

rychlost vyřízení žádosti o půjčku

N

podmínky získání půjčky

ČASTÉ DOTAZY PRO BANKOVNÍ PŮJČKY

Připravili jsme si pro Vás zajímavou sekci otázek a odpovědí, na které se nejvíce ohledně bankovních půjček ptáte.

invisible
Dá se půjčka sjednat přes internet?

Většina předních poskytovatelů bankovních půjček nabízí velice rychlé sjednání půjček právě online. Celý proces sjednání je velice rychlý, obvykle schválení půjček trvá jen několik minut. Peníze tak můžete mít velice rychle na svém účtu. Detaily ohledně doby trvání sjednání půjčky naleznete po prokliku na vybranou půjčku na internetových stránkách poskytovatele půjčky.

Jaké doklady budu potřebovat?

Záleží, zda si plánujete vzít půjčku bankovní nebo nebankovní. U bankovní půjčky se musíte prokázat několika doklady. Banka kromě občanského průkazu vyžaduje ještě jeden doklad totožnosti, například řidičský průkaz. Dokázat také musíte to, že jste schopni půjčka bez problémů splácet. U nebankovních půjček Vám bude většinou stačit doklad totožnosti a orientační výše Vašeho příjmu. Vždy ale záleží na konkrétním poskytovateli půjčky.

Existují půjčky i bez doložení příjmu?

Ano, některé společnosti půjčují i bez doložení příjmu. Na detailu půjčky u poskytovatele nebo na našich webových stránkách Vám tuto informaci nabízíme. Co se týče bankovních půjček, bankovní společnosti Váš příjem prověřují. Pokud si například chcete vzít půjčku v bance, ve které již máte účet, můžete již mít nějakou výši půjčky předschválenou.

Jak dlouho trvá sjednání půjčky?

Celý proces sjednání je obvykle u většiny poskytovatelů půjček velice rychlý a schválení půjček trvá jen několik minut. Peníze tak můžete mít velice rychle na svém účtu. V přehledu půjček tento parametr uvádíme.

Proč některé společnosti požadují ověřovací platbu 1 Kč?

Tato situace se týká především nebankovních poskytovatelů půjček. Finanční instituce touto platbou ověří, zda uvedený účet je opravdu Váš a nepožádal si o půjčku někdo jiný Vaším jménem.

JAKÉ DRUHY PŮJČEK VÁS NEJVÍCE ZAJÍMAJÍ?

NEBANKOVNÍ PŮJČKY

BANKOVNÍ PŮJČKY

PŮJČKA IHNED NA ÚČET

BEZ DOLOŽENÍ PŘÍJMU

MALÉ POVÍDÁNÍ O PŮJČKÁCH

Každému se občas stane, že se dostane do tíživé finanční situace. Takovouto situaci poté řešíme půjčkou. Než začnete proces vyřizování půjčky, udělejte si rozvahu a ujistěte se, že vůbec budete schopni půjčku splácet. Půjčku rozdělujeme na bankovní a nebankovní. U bankovní půjčky budete mít zpravidla nižší úrok než u půjčky nebankovní. Přinášíme Vám  přehled a inzerci bankovních půjček, ať máte představu, jaké bankovní instituce a půjčky na trhu existují.

U nebankovní máte ale větší pravděpodobnost, že půjčku dostanete. U většiny předních poskytovatelů půjček si můžete o půjčku zažádat a sjednat online z pohodlí domova. Celý proces je u některých poskytovatelů velice rychlý, peníze tak můžete mít na účtu za pár minut.

U bankovních půjček se musíte coby žadatel prokázat několika doklady. Banky obvykle kromě občanského průkazu požadují ještě druhý doklad totožnosti (například řidičský průkaz). Dále budete také muset dokázat to, že jste schopní půjčku splácet. U nebankovní půjčky Vám většinou postačí jeden doklad totožnosti a orientační výše vašeho příjmu. Vždy ale záleží na konkrétním poskytovateli půjčky. Některé finanční společnosti půjčují i bez doložení příjmu, více informací naleznete na webových stránkách poskytovatele půjčky.

Pokud si například chcete vzít půjčku v bance, ve které již máte účet, můžete již mít nějakou výši půjčky předschválenou dle Vaší bonity. Pokud přemýšlíte o bankovní půjčce, vždy si projděte co nejvíce poskytovatelů, čas od času banky nabízí speciální akce, to platí i u půjček nebankovních.